بست کمربندی استیل 304

بست کمربندی استیل 304 را می توان از پرکاربردترین بست های استیل محسوب کرد که از آن ها جهت مرتب نمودن انواع کابل و سیم های فشار قوی استفاده می شود. این بست را می توان از باکیفیت ترین بست هایی به شمار آورد که در بازار می توان پیدا کرد. لبه های تمیز و صاف آن به هیچ وجه آسیبی به سیم و کابل ها وارد نمی کند.

معرفی بست کمربندی استیل 304

در رابطه با بست کمربندی استیل 304 باید بدانید که از لبه های صیقلی و بدنه ای صاف برخوردار است. با این اوصاف، علاوه بر این که روکش های کابل را خراش نمی دهد، صدمه ای هم به دست فرد نصاب وارد نخواهد کرد. برای خوشه بندی کابل های شبکه، به عنوان بهترین گزینه محسوب می شوند. قفل بست های مورد نظر از نوع توپی در نظر گرفته شده است.

مطالب مرتبط:

بست کمربندی فلزی

داخل محفظه قفل آن، یک ساچمه از جنس استیل قرار داده اند. این قفل در هر قسمت از بدنه بست می تواند بنشیند و به این صورت، بست مورد نظر را در یک مسیر مشخص، قفل می کند. لازم است توجه داشته باشید که امکان شل کردن این بست، بعد از این که آن را می بندید، میسر نیست.

طراحی بست کمربندی استیل 304

با توجه به نوع طراحی قفلی توپی که دارد، نصب این بست به راحتی صورت می گیرد. با توجه به این که بست های استیل و کمربندی، عمر بالایی دارند، می توان از آن ها جهت خوشه بندی هر نوع کابل، شلنگ و یا لوله استفاده کرد. همچنین بست های مورد نظر از مقاومت کششی بالایی برخوردارند. پس می توانید به صورت همزمان، قدرت و امنیت را با بستن این نوع بست ها به اجسام سنگین، تجربه کنید.

ویژگی های بست کمربندی استیل 304

از مهم ترین ویژگی های بست کمربندی استیل 304، این است که در برابر شعله، مقاومت بالایی دارد. بست های استیل را در دو نوع 304 و 316 تولید و به بازار عرضه می کنند. نوع 304 آن از 18 درصد کرومیوم و مقدار 8 درصد نیکل برخوردار است. از آن معمولا در مصارف عمومی استفاده می نمایند.

مطالب مرتبط:

بست کمربندی استیل

دقت کنید که نوع 316 را معمولا در شرایطی که خورندگی بالایی وجود دارد، به کار می برند. کاربرد بست کمربندی استیل بسیار وسیع است. بنابراین می توان از آن در محیط های بسته، باز، زیر زمین و حتی زیر آب استفاده کرد. برای اکثر مصارف عمومی، کاربرد دارند. اگر از آن ها در محیطی استفاده کنید که اسیدها به کار رفته اند و یا شرایط متفاوت آب و هوایی وجود دارد، مقاومت بالایی را می توان مشاهده کرد.

خرید بست کمربندی استیل 304

نکته جالب توجه دیگر این است که بست های کمربندی با جنس استیل، آب را به خود جذب نمی کنند. آن ها غیر قابل اشتعال هستند و می توان مقاومت فوق العاده بالایی را از آن ها در برابر اشعه ماورابنفش مشاهده کرد. همینطور در مقابل مواد شیمیایی هم مقاوم هستند. پس با کسب اطلاعات در رابطه با بست فوق، می توانید به راحتی با توجه به هدف و کاری که دارید، آن را انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

مرکز فروش بست کمربندی استیل 304

بست های کمربندی استیل را می توان از پرطرفدارترین بست هایی به شمار آورد که در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. شما می توانید از بست کمربندی استیل 304 به منظور مرتب نمودن هر نوع کابل و یا سیم هایی که فشار قوی هستند، بهره ببرید. لبه های این نوع بست ها، فوق العاده تمیز است و به این ترتیب، هیچ آسیبی به سیم و کابل ها وارد نخواهد کرد. بست های استیل در گروه باکیفیت ترین بست های کمربندی قرار دارند. ضد رطوبت و اشتعال هستند و می توانند در محیط های گوناگونی همچون زیر آب، زیر زمین، در محیط های باز و بسته، مورد استفاده قرار بگیرند.

قیمت بست کمربندی استیل 304

در رابطه با بست کمربندی استیل 304 باید بدانید که بدنه ای صاف و لبه های صیقلی دارند. به این ترتیب هیچ گونه مشکلی در هنگام نصب برای شما به همراه نخواهند داشت. قفل آن ها از نوع توپی است و دارای عمر فوق العاده زیادی می باشند. شما می توانید از این نوع بست ها به منظور خوشه بندی انواع کابل، لوله و شلنگ استفاده کنید. از قدرت و امنیتی بالایی برخوردارند و می توانید شاهد مقاومت کششی آن ها نیز باشید. این بست ها در مقابل شعله هم مقاومند و گرید 304 از ترکیب کرومیوم و نیکل ساخته شده است. بنابراین می توان از این مدل در مصارف عمومی استفاده کرد و از قابلیت های آن بهره مند شد.

تماس با کارشناسان ایران حک