بست کمربندی استیل 304

بست کمربندی استیل 304 را می توان از پرکاربردترین بست های استیل محسوب کرد که از آن ها جهت مرتب نمودن انواع کابل و سیم های فشار قوی استفاده می شود. این بست را می توان از باکیفیت ترین بست هایی به شمار آورد که در بازار می توان پیدا کرد. لبه های تمیز و صاف آن به هیچ وجه آسیبی به سیم و کابل ها وارد نمی کند.

معرفی بست کمربندی استیل 304

در رابطه با بست کمربندی استیل 304 باید بدانید که از لبه های صیقلی و بدنه ای صاف برخوردار است. با این اوصاف، علاوه بر این که روکش های کابل را خراش نمی دهد، صدمه ای هم به دست فرد نصاب وارد نخواهد کرد. برای خوشه بندی کابل های شبکه، به عنوان بهترین گزینه محسوب می شوند. قفل بست های مورد نظر از نوع توپی در نظر گرفته شده است.

مطالب مرتبط:

بست کمربندی فلزی

داخل محفظه قفل آن، یک ساچمه از جنس استیل قرار داده اند. این قفل در هر قسمت از بدنه بست می تواند بنشیند و به این صورت، بست مورد نظر را در یک مسیر مشخص، قفل می کند.  توجه داشته باشید که امکان باز کردن این بست، بعد از این که آن را می بندید، نیست.

طراحی بست کمربندی استیل 304

با توجه به نوع طراحی قفلی توپی که دارد، نصب این بست به راحتی صورت می گیرد. با توجه به این که بست های استیل عمر و مقاومت کششی بالایی دارند، می توان از آن ها جهت خوشه بندی هر نوع کابل، شلنگ و یا لوله استفاده کرد. 

پس می توانید قدرت و امنیت را با بستن این نوع بست ها به اجسام سنگین، تجربه کنید.

بست کمربندی استیل ۳۰۴
یست کمریندی استیل 304

ویژگی های بست کمربندی استیل 304

از مهم ترین ویژگی های بست کمربندی استیل 304، این است که در برابر شعله، مقاومت بالایی دارد. بست های استیل را در دو نوع 304 و 316 وارد و به بازار عرضه می کنیم. نوع 304 آن از 18 درصد کرومیوم و مقدار 8 درصد نیکل برخوردار است. از آن معمولا در مصارف عمومی استفاده می نمایند.

مطالب مرتبط:

بست کمربندی استیل

بست کمربندی 316 را معمولا در شرایطی که خورندگی بالایی وجود دارد، به کار می برند. کاربرد بست کمربندی استیل بسیار وسیع است. بنابراین می توان از آن هم در محیط های بسته مثل زیر زمین هم محیط باز ، حتی زیر آب استفاده کرد. اگر از آن ها در محیطی استفاده کنید که اسیدی باشد و یا شرایط متفاوت آب و هوایی وجود داشته باشد، به دلیل وجود استفاده نیکل و مولیبدن در آن مقاومت بالایی را از خود نشان می دهد. 

مزایای بست کمربندی استیل 304

  • بست های کمربندی فلزی با جنس استیل، آب را به خود جذب نمی کنند.
  • آن ها غیر قابل اشتعال هستند و می توان مقاومت فوق العاده بالایی را از آن ها در برابر اشعه ماورابنفش مشاهده کرد.
  • همینطور در مقابل مواد شیمیایی هم مقاوم هستند.

فروش بست کمربندی استیل 304

بست های کمربندی استیل را می توان از پرطرفدارترین بست هایی به شمار آورد که در صنایع  مورد استفاده قرار می گیرد.

شما می توانید از بست کمربندی استیل 304 به منظور مرتب نمودن هر نوع کابل و یا سیم هایی که فشار قوی هستند، استفاده کنید. لبه های بست کمربندی، تمیز است و به این ترتیب، هیچ آسیبی به سیم و کابل ها وارد نخواهد کرد.

بست های استیل در گروه باکیفیت ترین بست های کمربندی قرار دارند. ضد رطوبت و اشتعال هستند .

قیمت بست کمربندی استیل 304

با توجه به سایز و عرض بست ها ،همچنین مدل بست که می تواند بست استیل 304 ساده یا 316 باشد قیمت ها متغییر است.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.