بست تسمه ای استیل

بست کمربندی استیل یا همان بست تسمه ای استیل، کاربردهای بسیاری در محیط های بسته، باز و همینطور زیرزمین دارند.

لازم است بدانید که از این نوع بست ها، می توانید حتی زیر آب هم استفاده کنید.

از آن جایی که کاربرد این نوع از بست ها، به موارد خاصی محدود نشده است، بنابراین می توان این ادعا را بیان نمود که بست های مورد نظر در برابر شرایط متفاوت آب و هوایی و همچنین اسیدها، مقاومت فوق العاده بالا و خوبی دارد.

بست تسمه ای استیل

خرید بست تسمه ای استیل

از این نوع بست ها، بیشتر در فضاهایی استفاده می کنند که نور خورشید در سطح وسیعی می تابد و یا این که سرمای فوق العاده شدیدی وجود دارد.

حتی خوردگی، ارتعاش و همینطور شرایط جوی هم روی این نوع بست ها، تاثیر ندارد و باز همان کیفیتی که از قبل وجود داشته است را می توان مشاهده کرد.

بست های کمربندی که از آن صحبت می کنیم، یک ساختار دو تکه دارند که شامل بدنه و قفل آن می شود. با این اوصاف، مهم ترین ویژگی بست های تسمه ای که از جنس استیل هستند را می توانیم، مقاومت بسیار بالایی آن ها بدانیم.

مطالب مرتبط:

بست کمربندی استیل

قیمت بست تسمه ای استیل

بست های تسمه ای که از جنس استیل هستند در برابر شعله، فوق العاده مقاوم هستند و در شرایطی که قرار است از آن در محیط های رطوبت دار استفاده شود، باید بدانید که بالاترین کاربرد را دارا است.

اگر به کشتی هایی که داخل دریا قرار دارند، دقت کنید، متوجه استفاده و به کار بردن این نوع بست ها می شوید.

حتی اگر محیط مورد نظر شما حالتی اسیدی دارد و یا مواد شیمیایی بسیاری در آن محیط قرار گرفته است، می توانید از این محصول بهره مند شوید.

مزایای استفاده از بست کمربندی استیل

پیشتر در همین مقاله توضیحاتی در مورد بست تسمه ای استیل، بیان نمودیم که در آن، تعدادی از مزایای این محصول را یادآوری نموده ایم.

اما لازم است باز هم به آن ها اشاره کنیم تا در زمان ثبت سفارش و خریدهای خود، تصمیم گیری راحت تری داشته باشید. مهم ترین این مزایا، عبارتند از:


1. مقاومت فوق العاده بالا و عالی در برابر مواد شیمیایی و اسیدها
2. طول عمر مفید و خوب
3. قابلیت استفاده در نیروگاه و همینطور پالایشگاه
4. مقاومت مناسب در مقابل نور خورشید، سرما و گرما و حتی رطوبت و باران
5. تولید شده از متریال استیل 304 نگیر
6. ایجاد قدرت و امنیت در زمان استفاده از بست فوق به دلیل مقاومت کششی بالای آن

مطالب مرتبط:

بست کمربندی فلزی

فروش بست تسمه ای استیل

بست های کمربندی مورد نظر، یک بدنه صاف و صیقلی دارند که لبه های آن به گونه ای می باشد که هیچ خراشی به روکش کابل ها وارد نمی کند.

با این اوصاف، اگر با دست برهنه هم به آن کابل های بسته شده با کمک بست استیل، دست بزنید، این تضمین وجود دارد که برای شما مشکلی به وجود نخواهد آمد.

بست های فوق را تحت عنوان بهترین بست ها نام گذاری کرده اند که به منظور خوشه بندی کابل های شبکه به کار برده می شود.

نمایندگی فروش بست تسمه ای استیل

قفلی که در این نوع بست ها تعبیه نموده اند، از نوع توپی است که می تواند در هر نقطه از بدنه آن بنشیند و بست مورد نظر را در یک مسیر مشخص، قفل کند.

این نوع طراحی از جهت نوع قفل، موجب می گردد تا راحت تر بتوانید بست فوق را نصب نمایید.

اگر کابل، شلنگ و یا لوله هایی در اختیار دارید که لازم است مورد خوشه بندی قرار بگیرند، استفاده از بست کمربندی استیل را به شما توصیه می کنیم زیرا عمر فوق العاده بالایی دارد.

با توجه به مزایا و توضیحاتی که در رابطه با بست های تسمه ای از جنس استیل، بیان نمودیم، در خرید آن شک نداشته باشید تا بتوانید نهایت استفاده را از این محصول، داشته باشید.

بهترین بست تسمه ای استیل

بست تسمه ای استیل، یک نوعی از اتصالات و قطعات می باشد که آن را از جنس استیل ضد زنگ تولید نمودند. از این نوع تسمه ها به منظور ایجاد اتصالات محکمی در صنایع گوناگون استفاده می کنند. صنایع خودروسازی، ساختمانی و غیره همگی از مزایای این بست ها برخوردارند. مقاومت بالایی در برابر خوردگی و زنگ زدگی دارند، بنابراین برای محیط های مرطوب و همینطور شرایط سخت، گزینه مناسبی هستند. بنابراین با توجه به کاربردهای بی شماری که دارند، در تمامی صنایع از جایگاه ویژه ای برخوردار هستند و می توانند به شما کمک کنند. این محصول در ابعاد و اندازه های متفاوتی قابلیت خرید دارد.

تماس با کارشناسان ایران حک