قطعات دستگاه لیزر فایبر

قطعات دستگاه لیزر فایبر، دستگاه لیزر فایبر از کنار هم قرار گرفتن و اتصال قطعات گوناگون به یکدیگر تشکیل شده است.

نکته ای که باید در مورد این قطعات بدانید، آن است که این قطعات یکی از مهم ترین و به عبارتی تاثیرگذارترین مواردی هستند که در عملکرد دستگاه و همینطور عمر آن موثر می باشند.

برخی از قطعات هستند که نقش فوق العاده مهم و اساسی در کارکرد دستگاه دارند که به آن ها قطعات مصرفی گفته می شود.

قیمت قطعات دستگاه لیزر فایبر

این قطعات پس از گذشت مدت زمانی، نیاز به تعویض دارند. ایران حک با توجه به نوع نیاز مشتری، تمامی قطعاتی که در دستگاه مورد نظر کاربرد دارد را در اختیار شما قرار می دهد.

مطالب مرتبط:

دستگاه لیزر فایبر

بنابراین زمانی که قطعه ای از این دستگاه با مشکل روبرو شد، با خیال راحت می توانید آن را از مجموعه ما تهیه کنید و مورد استفاده قرار دهید. یکی از مهم ترین نکاتی که باید در زمان خرید دستگاه لیزر فایبر به آن توجه داشته باشید، پشتیبانی مجموعه فروش است.

لیست قطعات دستگاه لیزر فایبر

در حقیقت تامین قطعات مورد نیاز دستگاه با قیمت و کیفیت مناسب اهمیت زیادی دارد و باید توسط مجموعه فروش، انجام شود. انواع قطعات یدکی دستگاه لیزر فایبر عبارت است از:

 1. تیوب دستگاه لیزر
 2. پاور
 3. چیلر
 4. آینه
 5. مین برد
 6. پمپ هوا
 7. لنز
 8. دات پوینتر
 9. غیره

هریک از این قطعات، عملکرد خاص خود را دارد و باید در بهترین کیفیت ممکن آن، استفاده شود. دقت کنید که اگر از قطعات بی کیفیت در این دستگاه ها استفاده کنید، ممکن است عواقب بدی در انتظار دستگاه شما باشد.

عواقب استفاده از قطعات یدکی بی کیفیت

هنگامی که یک قطعه بی کیفیت در دستگاه به کار می برید، می تواند عواقب زیر را در پی داشته باشد:

 1. آسیب دیدن دستگاه و ایجاد خرابی در آن
 2. کیفیت خروجی دستگاه پایین می آید.
 3. در تولید دچار ضعف خواهید شد.
 4. متوجه پایین آمدن سرعت تولید می شوید.
 5. کیفیت محصولات تولیدی پایین می آید و در نتیجه، نارضایتی مشتری را در پی دارد.
 6. وجود هزینه های اضافی در خط تولید

فروش قطعات دستگاه لیزر فایبر

یک نکته مهم که باید در رابطه با قطعات دستگاه لیزر فایبر بدانید، این است که از روی ظاهر شاید نتوان به اصل و یا تقلبی بودن آن ها پی برد. به همین منظور بایستی به برند تولیدکننده قطعه و همینطور میزان اعتبار فروشنده توجه نمایید. در این صورت می توانید، اطمینان حاصل کنید که قطعات مورد نظر از کیفیت لازم برخوردارند.

مطالب مرتبط:

دستگاه حکاکی لیزر

مسئله ای که باید قبل از به مشکل برخوردن در نظر داشته باشید، این است که قطعات جانبی مصرفی را برای خود تهیه کنید تا در صورت بروز مشکل در هر زمان، بتوانید از آن ها استفاده کنید و با این کار عاملی در عدم توقف تولید باشید. زیرا اگر قطعه اصلی در دستگاه با مشکل روبرو شود، دستگاه متوقف خواهد شد. پس اگر قطعاتی که مورد نیاز است را در اختیار داشته باشید، مشکلی متوجه شما و فعالیتی که دارید، نمی شود. هم اکنون جهت خرید قطعات دستگاه لیزر فایبر از طریق مراجعه به سایت ایران حک، اقدام کنید.