دستگاه حکاکی لیزر طلا

دستگاه حکاکی لیزر طلا از جمله دستگاه هایی هست که با پیشرفت تکنولوژی روی کار آمده است. برای برخی افراد، این سوال مطرح می شود که از چه دستگاهی جهت طرح انداختن بر روی طلا استفاده می نمایند؟

از این دستگاه های حکاکی جهت ساخت زیورآلاتی همچون دستبند، گردنبند، انگشتر و گوشواره استفاده می کنند. جالب است بدانید که با روی کار آمدن دستگاه حکاکی لیزری، طرح های خاص، با سرعت و دقت بالایی تولید و مورد عرضه قرارگرفت.

خرید دستگاه حکاکی لیزر طلا

در رابطه با نحوه عملکرد دستگاه فوق باید بدانید که پرتو نور را در سطح بسیار بالایی متمرکز می کند. در نهایت این تمرکز از نور موجب می شود تا طرح های فوق العاده خاص با کیفیت های مناسبی به وجود بیایند. از حکاکی و طراحی بر روی طلا، بیشتر به منظور شخصی سازی زیورآلات استفاده می شود.

مرکز فروش دستگاه حکاکی لیزر طلا

در گذشته که این دستگاه وجود نداشت، طراحان حرفه ای به صورت سنتی این کار را انجام می دادند. بنابراین امکان تکرار همان کار بسیار سخت بود. اما در حال حاضر، با استفاده از این دستگاه، می توان به راحتی و در مدت زمان کوتاهی، طرح های متنوعی را در تیراژهای متفاوت تولید و عرضه نمود.

مطالب مرتبط:

دستگاه حکاکی

مزایای استفاده از دستگاه حکاکی لیزر طلا

از مهم ترین مزایای استفاده از دستگاه حکاکی لیزر طلا می توانیم به موارد ذیل اشاره ای داشته باشیم که عبارتند از:

  1. حکاکی و برش قطعات طلا بدون هیچ ضایعات و در شکل و طرح های متنوع و زیبا
  2. امکان اجرای هر نوع طرح ظریف و با ریزه کاری های بسیار همچون درج علائم تجاری، شماره سریال و بارکد و همینطور انواع فونت های فارسی و انگلیسی
  3. برای انجام حک لیزری به اپراتور نیازی نیست به همین دلیل ارائه آن با قیمت مناسب تری صورت می گیرد.
  4. امکان حک هر نوع تصویری در کیفیت بالا و همراه با ریزه کاری های آن بدون هیچ کم و کاستی
  5. امکان تکرار مجدد هر نوع طرح اجرا شده برای چندین و چند بار
  6. انجام حک و برش بدون هیچ گونه کسری و در واقع کمترین میزان پرتی طلا مشاهده می شود. در این دستگاه، قسمت مکنده ای قرار دارد تا طلاهای اضافی را در یک مخزن جمع کند تا آن ها هدر نروند.
  7. کیفیت نهایی کار بسیار بالا بوده و از نظر قیمتی هم مقرون به صرفه می باشد. زیرا جدیدترین و به روزترین تکنولوژی در آن به کار رفته است.

قیمت دستگاه حکاکی لیزر طلا

با توجه به افزایش استفاده از طلاهایی که حکاکی شده اند، نیاز این صنعت به خرید دستگاه حکاکی لیزر طلا افزایش پیدا کرده است. بنابراین لازم است این نوع دستگاه ها را در کیفیت بالایی تولید نمود و به بازار عرضه کرد. این وظیفه خطیر را، ایران حک برعهده گرفته است و می تواند، تمامی قطعات این دستگاه را در بالاترین کیفیت آن، وارد بازار کند.

مطالب مرتبط:

دستگاه لیزر حکاکی

این که بتوانید با کمک این دستگاه، هر نوع اطلاعات و یا تصاویری را بر روی طلا حک نمایید، اهمیت بالایی دارد. بنابراین باید دستگاهی خریداری شود که توانایی انجام آن کار را در بالاترین حد خود داشته باشد. با مشاوران ایران حک در تماس باشید.