دستگاه حکاکی لیزر در قزوین

دستگاه حکاکی لیزر در قزوین، در روش حک لیزر ، دستگاه حکاکی لیزری فلزات پرتو لیزر را بر روی سطح قطعه تابانده و آن را می سوزاند.

در واقع با ایجاد تغییر رنگ بر روی قطعه نوشته پدیدار می شود.

این تغییر رنگ به جنس قطعه و تنظیمات دستگاه لیزر وابسته است. همانطور که اشاره شد طرح حک شده می تواند شامل اطلاعاتی از قبیل آرم یا لوگوی شرکت سازنده ، شماره سریال ، تاریخ تولید ، مشخصات فنی ، بارکد میله ای و بارکد QR باشد .  نکته قابل توجه عمق کم حکاکی می باشد. برای خرید دستگاه حکاکی لیزر در قزوین با مشاورین ما در ایران حک تماس حاصل نمایید و بهترین دستگاه لیزر حکاکی در قزوین را خریداری نمایید.

فروش دستگاه حکاکی لیزر در قزوین

ایران حک نماینده فروش دستگاه حکاکی لیزر در قزوین می باشد که بهترین دستگاه لیزر حکاکی در قزوین را خدمت شما عزیزان ارائه می نماید. در چند سال اخیر دستگاه حکاکی لیزری جز پر طرفدار ترین شیوه های حکاکی در ایران شده است.

این امر به علت داشتن سرعت و کیفیت بالا ، تیراژی بودن ، تفاوت رنگ حکاکی با رنگ سطح قطعه , عدم نیاز به فیکسچر سازی و … می باشد. 

حکاکی لیزری توسط اشعه و بدون تماس ابزار با سطح قطعه انجام می شود  که در واقع به زبان ساده ، اشعه لیزر بر روی سطح فلزات تابیده و لایه نازکی از سطح کار را می سوزاند. 

شرکت ایران حک تولید کننده تخصصی حکاکی روی فلزات می باشد که سبد تکمیلی در شیوه حکاکی لیزری ایجاد کرده است. 

در اینجا میتوانید محصولات مختلف حکاکی لیزر فایبر روی فلزات را مشاهده و بر اساس قطعه و کاربرد مدنظرتان انتخاب کنید. 

خرید دستگاه حکاکی لیزر در قزوین

ایران حک یکی از مراکز فروش خرید دستگاه حکاکی لیزر در قزوین میباشد برای آشنایی بیشتر شما به معرفی دستگاه لیزر می پردازیم. دستگاه حکاکی لیزر روی فلز یکی از دستگاه‌های بسیار پرکاربرد در صنعت است که به منظور حکاکی روی انواع فلزات و غیر فلزات استفاده می‌شوند.

مطالب مرتبط: دستگاه لیزر فایبر

فرایند حکاکی لیزر روی فلز در این دستگاه‌ها از طریق طراحی در کامپیوتر و بدون دخالت دست از طریق پرتو لیزر انجام می‌شود که اثر دائمی و پایداری دارد.

اصلی‌ترین قطعه دستگاه حکاکی لیزر روی فلز، سورس لیزر است دارای عمر طولانی، قدرت ثابت و اثرگذاری دائمی در حکاکی است؛

در این دستگاه‌ها با تغییر پارامترهای سرعت، توان و فرکانس، میزان نفوذپذیری و عمق حکاکی قابل تنظیم است.

یکی دیگر از مزایای بسیار مهم این دستگاه، کیفیت بسیار بالای حکاکی است که موجب خوانایی بارکد بدون نقص توسط دستگاه‌ بارکدخوان می‌شود؛ از طرفی دقت فوق‌العاده دستگاه لیزر حکاکی روی فلز نیز سبب شده که ورنیه یا قسمت‌های مدرج به راحتی توسط این دستگاه حک شود.

مرکز فروش دستگاه حکاکی لیزر در قزوین

برای خرید دستگاه حکاکی از مرکز فروش دستگاه حکاکی لیزر در قزوین ابتدا باید با مزایای این دستگاه آشنا شوید که به معرفی آن ها می پردازیم:

مطالب مرتبط: دستگاه حکاکی لیزر

استفاده از دستگاه حکاکی لیزر روی فلز می‌تواند مزایای زیادی را نسبت به سایر روش‌ها فراهم کند؛ از جمله مزایای حکاکی لیزری فلزات می‌توان به هر یک از موارد زیر اشاره کرد:
دستگاه حکاکی لیزری قابلیت حک علائم واضح و خوانایی روی محصولات برای کمک به شناسایی، قابلیت ردیابی، نام تجاری، شخصی‌سازی و … را دارد.
به هیچ گونه عملیات پردازشی برای قبل و بعد از حکاکی لیزری متریال مورد نظر نیاز نیست.
علامت گذاری و حکاکی لیزری بدون نیاز به تماس و ابزار اضافی، جوهر، مواد شیمیایی، خمیر یا رنگ روی متریال‌ها ایجاد می‌شود.
انواع دستگاه حک لیزری روی فلز، برای پردازش چندین قسمت و تکرارپذیری در تولید انبوه ایده آل هستند.
عدم نیاز به ابزار جدید یا تغییر آن در طول عملیات حکاکی با دستگاه لیزر حکاکی روی فلز، به طور قابل توجهی زمان اجرا را کاهش می‌دهد.
اثر حک لیزری روی فلز دارای مقاومت بسیار در برابر حرارت، اسید و ساییدگی است و به صورت دائمی روی اجسام خواهد ماند.
علاوه بر موارد ذکر شده دقت لیزر، ظرافت و سرعت تکنولوژی لیزر در هنگام حکاکی انواع طرح‌ها، بارکد، متن و اشکال که باعث افزایش کیفیت و در نتیجه کاهش هزینه عملیات تولید در صنایع مختلف می‌شود.