سورس دستگاه لیزر حکاکی

سورس دستگاه لیزر را می توان از مهم ترین و حتی پرهزینه ترین قسمت های دستگاه لیزر فایبر حکاکی به شمار آورد. سورس دستگاه معمولا چیزی در حدود 60 درصد از قیمت کل دستگاه را شامل می شود. در حقیقت بیشترین تاثیر را در قیمت نهایی دستگاه بر عهده دارد. بهترین سری از نظر کیفیت را می توان به این ترتیب بیان کرد که عبارت از QB و پس از آن Q، در نهایت QS دانست.

قیمت دستگاه لیزر حکاکی

در مورد QS باید بدانید که رنگ سورمه ای دارد و به 50000 ساعت کارکرد معروف است. بنابراین به عنوان یک سورس ضعیف شناخته شده است. QB و همچنین Q، ظاهری یک شکل دارند و طوسی رنگ هستند.

هردو از عمری 100000 ساعت برخوردارند.

مطالب مرتبط:

قطعات دستگاه لیزر

تفاوتی که می توانیم میان این دو سری بیان کنیم، این است که در سری Q لازم است تا پوینتر لیزر نصب شود اما در سری QB به صورت خوکار وجود دارد و نیازی به نصب آن وجود ندارد.
سورس QB را می توان به عنوان تنها سورسی دانست که توانسته است، استاندارد CE اروپا را دریافت نماید.

همینطور لازم است بدانید که میزان کیفیت فیبر نوری موجود در این سورس از سایر سورس ها، کمی بیشتر است و می توانید همین حالا، این سورس را در بالاترین کیفیت آن، سفارش دهید.

قطعات دستگاه لیزر حکاکی

فروش سورس دستگاه لیزر حکاکی

سورس لیزر فایبر، مورد استفاده در دستگاه های لیزر فایبر است. به عبارتی این قطعه را می توان به عنوان تامین کننده انرژی دستگاه فایبر و لیزر بیان کرد.

این قطعه می تواند تعیین کننده سرعت و همینطور ضخامت برش باشد. طول عمر بالایی دارند و می تواند در فواصل گوناگون، مورد استفاده اشخاص و صنایع گوناگون قرار بگیرند.

در رابطه با میزان مصرف انرژی آن هم باید بدانید که کم است و برای هر نوع فعالیتی، کاملا مناسب تلقی می گردد.

در حالت کلی، می توانیم مهم ترین قطعه ای که در دستگاه لیزر فایبر به کار رفته است را همین سورس دستگاه بدانیم.