حک لیزر گالوانیزه

حک لیزر گالوانیزه، لیزر گالوانیزه از قیمت مناسب و همینطور مقاومت فوق العاده بالایی در صنایع گوناگون برخوردار است.

پس حک لیزر گالوانیزه، درخواست زیادی دارد. ورق های گالوانیزه را رنگ کوره ای می زنند و به این ترتیب، آن را آماده حکاکی لیزری می نمایند.

در حکاکی های لیزری این نوع از فلزات، لیزر می تواند رنگ روی آن ها را از بین ببرد. بنابراین زمانی که عملیات حکاکی بر روی ورق های گالوانیزه صورت می گیرد، در حقیقت شما پس از حکاکی می توانید رنگ اصلی خود ورق را مشاهده کنید.

 

نحوه حک لیزری گالوانیزه

ورق های گالوانیزه را در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می دهند و کاربرد بسیار زیادی دارد. از آن جایی که در برابر خوردگی هم مقاومت خوبی از خود نشان می دهد، بنابراین این مورد دارای اهمیت است و بایستی مورد توجه کاربران بسیاری قرار گیرد. 

مطالب مرتبط:

دستگاه حکاکی لیزر
حک لیزر گالوانیزه

هزینه حک لیزر گالوانیزه

دقت انجام هر نوع حکاکی لیزری بر روی این فلز بسیار زیاد است و می تواند مورد توجه صنایع گوناگون قرار بگیرد.

نکته دیگر ضخامت این فلزات است که تاثیر آن چنانی در حکاکی ندارد و می توانید آن ها را در ضخامت های متفاوتی مورد حکاکی قرار دهید.

در مورد قیمت نهایی کار هم لازم است این را خاطرنشان کنیم که شرایط بهتری برای شما به همراه دارد و می توانید از این جهات هم سود کنید.

دستگاه حکاکی لیزری گالوانیزه

فلز گالوانیزه به دلیل قیمت مناسبی که دارا است و همچنین مقاومت فوق العاده بالایی که دارد، محبوبیت بسیاری در صنایع گوناگون دارد. جالب است بدانید که حتی کاربردهای این فلز هم بسیار وسیع هستند. بر همین اساس لازم است حک لیزر گالوانیزه را انتخاب کنید تا بتوانید به راحتی، حکاکی های لازم را روی این فلز به همراه داشته باشید.