حک لیزر نقره و تیتانیوم

درحال حاضر همراه با ترند شدن حک لیزر نقره و تیتانیوم، باید بدانید که این گونه جواهرات به دلیل قیمت مناسبی که دارند، همیشه مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته اند. در صورت تمایل نسبت به حکاکی اسم و یا هر نوع طرح خاصی، می توانید از این روش استفاده کنید و بهترین نتیجه را به دست آورید.

نحوه حک لیزر نقره و تیتانیوم

با کمک این دستگاه می توانید برش و همینطور حکاکی های فوق العاده ظریفی داشته باشید. به گونه ای که گاهی اوقات با حکاکی اثر انگشت هم روبرو خواهید شد که کار هر دستگاه حکاکی نیست و تنها از حکاکی های لیزری، بر می آید.

مطالب مرتبط:

دستگاه لیزر حکاکی

فعالیت اصلی دستگاه حکاکی لیزری که به منظور حکاکی بر روی نقره و تیتانیوم به کار برده می شود، آن است که یک لایه نازک از مواد و متریال اصلی را تبخیر می کند و به این روش، حکاکی لیزری گفته می شود.

هزینه حک لیزر نقره و تیتانیوم

 دستگاه های حکاکی لیزری که به منظور حک بر روی انواع نقره و تیتانیوم به کار برده می شوند، در دو توان 30 و 50 وات تولید شده و مورد عرضه قرار می گیرند. سورس این دو می تواند با هم متفاوت باشد که در این صورت، ضخامت حکاکی و برش متفاوتی را تجربه خواهید نمود. توجه کنید که انتخاب درستی داشته باشید تا نتیجه دقیقا همان چیزی باشد که توقع داشتید.