حک لیزر برنج و مس

در حک لیزر برنج و مس، لازم است بدایند که برنج یکی از فلزاتی است که فوق العاده نرم و انعطاف پذیر است و در صنایع گوناگون، کاربردهای بسیاری دارد.

توجه کنید که برش و حکاکی بر روی این نوع از فلز به راحتی میسر است و حتما به حکاکی لیزری نیاز ندارد. اما باید این را هم مد نظر قرار دهید که با حکاکی لیزری، ضایعات کمتری خواهید داشت و همچنین در سرعت و دقت انجام کار هم موثر است.

حکاکی و علامت گذاری بر روی فلز برنج با لیزر

هم اکنون کاهش هزینه ها دارای اهمیت زیادی است و همه ما به دنبال آن هستیم تا بتوانیم هزینه های خود را کاهش دهیم. پس بهترین روش حکاکی روی برنج، همین حکاکی لیزری خواهد بود.

مطالب مرتبط:

دستگاه لیزر حکاکی

مس و برنج از جمله فلزاتی هستند که انتقال دما در آن ها به راحتی انجام می شود و حرارت با سرعت بالایی در سطح آن پخش خواهد شد. 

دستگاه حکاکی لیزری میزدار

هزینه حک لیزر برنج و مس

در زمان حکاکی بر روی این فلزات، تغییر رنگ کمتری را شاهد خواهید بود و تنها عمق آن ها تغییر پیدا خواهد نمود. از مس در تولید انواع ظروف هم استفاده می کنند و به این ترتیب، کاربرد این دو فلز در صنایع گوناگون بسیار زیاد است. پس باید روشی همچون حکاکی لیزری را برای حک نمودن اطلاعات و هر آن چه نیاز است، استفاده کنیم تا نتیجه مورد نظر حاصل شود.

دستگاه حکاکی لیزر برنج و مس

لازم است اشاره ای به مقاوم ترین و در عین حال، پرمصرف ترین فلزاتی داشته باشیم که کاربردهای بسیاری دارند.

این فلزت را با عناوینی همچون مس و برنج در بازار مورد استفاده قرار می گیرند.

بنابراین حک لیزر برنج و مس نیز از اهمیت فوق العاده زیادی برخوردار است و می تواند عاملی در کاهش زمان و هزینه باشد.

بهترین حکاکی لیزری برنج و مس

در فناوری حکاکی لیزر، حک لیزر برنج ومس از کاربردهای متداولی هستند. در این فرایند از انرژی لیزر استفاده می شود تا بتوانند بر روی سطوح برنجی و مسی به حکاکی بپردازند.

این روش از دقت و سرعت بالایی برخوردار است و لازم هست بدانید که قابلیت اعمال طرح های پیچیده و دقیق، بسیار مورد توجه افراد گوناگون قرار گرفته است.

با تابش انرژی لیزر بر روی مس و برنج، سطح مورد نظر با تغییرات رنگ روبرو می شود و یا حتی در برخی از موارد قسمتی از سطح دچار تخریب می گردد.

با کمک کامپیوتر، هر طرح  نقشی که مد نظر فرد است حتی متن های دلخواه و یا الگو را بر روی آن قرار می دهند.