حک لیزر استیل

حک لیزر استیل، استیل را می توان یکی از بهترین فلزات شمرد که می توان بر روی آن حکاکی کرد و فوق العاده ظاهری جذاب پیدا می کند. یکی از پرکاربردترین دستگاه هایی که به منظور حکاکی روی استیل از آن استفاده می کنند، دستگاه لیزر فایبر است.

هزینه حک لیزر استیل

حکاکی هایی که با کمک این دستگاه انجام می شوند، علاوه بر زیبایی منحصر به فرد و جذابی که دارند، ماندگاری زیادی را به خود اختصاص داده اند. همچنین این حکاکی با لیزر، یک تفاوت رنگ با خود قطعه حکاکی شده دارد که آن ها را از یکدیگر متمایز می کند.

 

نحوه حک لیزر استیل

حک لیزر استیل که با کمک دستگاه های لیزر فایبر صورت می گیرند، کاملا بی صدا هستند و سرعتی بالا دارند. در این روش، شما نیازی به فیکسچر ندارید و می توانید بدون آن، تمامی عملیات حکاکی را انجام دهید. دقت داشته باشید که کار با دستگاه های حکاکی لیزری، بسیار آسان و راحت است. بنابراین تنها در صورت حتی یک بار استفاده از این روش، روش های دیگر به چشم شما نخواهند آمد و فقط از حکاکی لیزری استفاده خواهید نمود.

مطالب مرتبط:دستگاه حکاکی لیزری

 با کمک لیزر می توانید روی قطعه مورد نظر، حکاکی های مورد نظر را انجام دهید. به این ترتیب، لیزر بر روی سطح مورد نظر تابیده می شود و سطح قطعه مورد نظر، حکاکی خواهد شد.

دستگاه حکاکی لیزر استیل

استیل فلز فوق العاده پرکاربردی است و بر همین اساس، باید توجه ویژه ای به حک لیزر استیل داشت. دستگاه های مخصوص حکاکی لیزر روی استیل در مدل های گوناگونی ساخته می شوند و هریک کاربردهای ویژه ای را ارائه می دهند. در صورت تمایل به حکاکی با دقت و سرعت بالا، باید این روش را امتحان کنید.

تماس با کارشناسان ایران حک