حک لیزر آهن و فولاد

از آن جایی که بیشتر قطعات اصلی مورد استفاده در صنایع گوناگون، آهن و فولاد بوده اند، حک لیزر آهن و فولاد از اهمیت بالایی برخوردار است.

نحوه حک لیزر آهن و فولاد

بیشتر قطعاتی که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند، از جنس آهن و فولاد هستند. معمولا این ابزارآلات به حکاکی نیاز دارند تا بیانگر شرایط و ویژگی های آن ها باشد. پس بعد از کلی روش های حکاکی که مورد جست و جو قرار گرفتند، باید این را خاطرنشان کنیم که حکاکی های لیزری، می توانند بهترین نتیجه را برای ما به همراه داشته باشند.

 

هزینه حک لیزر آهن و فولاد

با کمک دستگاه های حکاکی لیزری، می توانید برش و همینطور حکاکی های لازم بر روی آهن و فولاد را با سرعت مناسب و همینطور هزینه های پایین، انجام دهید. لازم است این موضوع را هم خاطرنشان کنیم که سختی قطعه و جنسی که دارد، میتواند در افزایش و یا کاهش سرعت حکاکی تاثیر به سزایی داشته باشد. 

مطالب مرتبط:

دستگاه حکاکی لیزری

بنابراین این موارد را هم مورد توجه قرار دهید تا بتوانید بهترین نتیجه را از حکاکی های خود دریافت نمایید. دستگاه فوق را می توانید در ابعاد متفاوتی در اختیار داشته باشید تا متناسب با فضایی باشد که شما در اختیار دارید و هیچ جا و مکان اضافی را اشغال نکند.

دستگاه حکاکی لیزر آهن و فولاد

حک لیزر آهن و فولاد از جمله حکاکی هایی است که مورد توجه افراد بسیاری قرار گرفته است زیرا لازم است بدانید که بیشتر قطعاتی که در دستگاه های متفاوت به کار برده شده اند، از جنس آهن و فولاد هستند. بنابراین لازم است صنایع گوناگون توجه ویژه ای به این نوع از حکاکی ها داشته باشند.