حکاکی لیزر

با استفاده از حکاکی لیزر، می توانید یک سری نقوش و یا برجستگی هایی را بر روی انواع سطوح گوناگون با توجه به طرحی که از قبل در نظر گرفته اید، ایجاد نمایید. در حکاکی های لیزری می توانید علاوه بر فلزات، غیرفلزات را هم مورد حکاکی قرار دهید که اهمیت فوق العاده زیادی دارد.حال لازم است بدانید که حکاکی متن و یا تصویری روی متریال فلزی و غیر آن، با استفاده از اشعه های پرتوانی همچون لیزر را حکاکی و یا مارکینگ فایبر می نامند.

حکاکی لیزر فلزات

به این ترتیب، اشعه را بر سطح مورد نظر می تابانند و سطح جسم را بر اساس آن چه در نظر دارند، می سوزانند و طرح و نقشی که مد نظر دارند را بر روی آن اعمال می کنند. لازم است بدانید که مارکینگ لیزری از سرعت بالایی برخوردار است و می توانید کیفیت و دقت را به صورت همزمان در آن مشاهده کنید. از این روش، می توانید در زمینه های گوناگونی مانند تولید و تبلیغات بهره مند گردید.

ویژگی ها و مزایای حکاکی لیزر

این روش از حکاکی لیزر دارای مزایای بی شماری است زیرا شاهد دقت و ظرافت آن هستیم که اهمیت فوق العاده زیادی دارد. شما می توانید حک های لیزری را با توجه به نیاز مشتری و همینطور سایزهای گوناگون آن انجام دهید. این حکاکی را به عنوان یک حکاکی دائمی و ماندگار تفسیر می کنند. بنابراین اگر عواملی مانند تغییرات دمایی و یا ارتباط و تماس آن با دست وجود داشته باشد، به هیج وجهی پاک نمی شوند و از بین نخواهند رفت.

انواع روش های حکاکی

نکته دیگری که باید در مورد حکاکی های لیزری بدانید، این است که تمامی نوشته ها و یا حتی علائمی که با کمک این روش مورد حکاکی قرار گرفته اند را نمی توان مورد جعل قرار داد.

مطالب مرتبط:

دستگاه لیزر حکاکی

همچنین می توانید به راحتی هر نوع اشکال پیچیده و یا حتی اعداد و حروف کوچک را در نهایت دقت آن و در کوتاه ترین زمان ممکن مورد حکاکی قرار دهید.

در عین حال، می توان همان حکاکی را تکرار کرد بدون این که تغییراتی در آن به وجود آید. در رابطه با میزان کیفیت این روش از حکاکی هم باید بدانید که نسبت به سایر روش ها، فوق العاده زیاد است.

یک روش فوق العاده سریع، راحت و همچنین مقرون به صرفه است و می توانید ایده های خود را به محصول نهایی تبدیل کنید. برای اجناس کوچک هم به عنوان بهترین روش شناخته شده است و قابلیت آن را دارد تا علاوه بر شماره سریال، بارکد محصول هم حکاکی گردد. نیازی به ساخت الگو وجود دارد و حکاکی در هر زمانی، قابلیت اجرا دارد.

سطوح قابل حکاکی با استفاده از دستگاه لیزر

شما می توانید با استفاده از دستگاه های حکاکی لیزر، به قابلیت های شگفت انگیز آن دسترسی داشته باشید.

انجام حکاکی لیزر با سرعت بالایی صورت می گیرد و به طور کاملا خودکار توسط این دستگاه، قابلیت انجام دارد. در مورد سطوح قابل حکاکی با استفاده از دستگاه لیزر باید بدانید که سطوح وسیعی را شامل می شود.

مطالب مرتبط:

دستگاه حکاکی لیزر

از مهم ترین این سطوح که بالاترین میزان تقاضای حکاکی را به خود اختصاص داده است، عبارت از استیل، فولاد، آلومینیوم، مس، چوب، کاغذ و مقوا، شیشه، پلاستیک، سرامیک و غیره می باشد.

دستگاه لیزر فایبر

بنابراین اگر هر نوع سطوحی را مد نظر دارید، می توانید با کمک دستگاه لیزر فایبر نسبت به مارک زنی و یا حکاکی آن اقدام کنید.

با این اوصاف، بهترین شرایط را برای شما به همراه دارد و می توانید تصاویر و یا هر نوع متنی که مد نظر دارید را بر روی آن چه که نیاز دارید، حکاکی نمایید.

زمانی که در حال استفاده از این دستگاه هستید، باید تمامی دستورالعمل های آن را رعایت نمایید تا نتیجه ای که به دست می آورید، رضایت صد در صدی شما را به همراه داشته باشد.

تماس با کارشناسان ایران حک