حکاکی لیزری آلومینیوم

در حکاکی لیزری آلومینیوم، می توانید از رنگ سفید تا خاکستری را روی این متریال، حکاکی نمایید. باید این را مد نظر قرار دهید که به هیچ وجهی امکان حکاکی با رنگ مشکی را ندارید.

نحوه حکاکی لیزری آلومینیوم

دستگاه هایی که در این رابطه می توانند به شما کمک کنند از توان 30 و 50 وات برخوردارند. حکاکی های لیزری را با کمک کامپیوتر انجام خواهید داد و یک نرم افزار مخصوص برای این کار وجود دارد که در ایران با عنوان EZCAD است. معمولا سورسی که در دستگاه های ارائه شده توسط ما انجام می گیرد، برند RAYCUS دارد که یک برند فوق العاده معتبر است.

 

هزینه حکاکی لیزری آلومینیوم

با حکاکی های لیزری بر روی آلومینیوم، می توانید عمق مناسبی را حکاکی کنید. به فیکسچرسازی هیچ نیازی ندارید. حکاکی های صورت گرفته فوق العاده زیبا هستند و از ظرافت خاصی برخوردارند.

مطالب مرتبط:

دستگاه حکاکی لیزری

شایان ذکر است که در این روش از حکاکی، می توانید سرعت بالاتری داشته باشید و به این ترتیب، هر تعداد و تیراژی که به حکاکی نیاز دارد را انجام داده و حکاکی نمایید.

همچنین باید این را هم بدانید که بر روی آلومینیوم، می توانید مواردی مانند شماره سریال، مشخصات فنی، آرم و لوگو، هر نوع عدد و یا حرفی را با کمک همان نرم افزار مخصوص که بیان کردیم را حکاکی کنید.

تماس با کارشناسان ایران حک