کاربرد دستگاه لیزر فایبر مارکینگ در ساخت وسایل آشپزخانه

کاربرد دستگاه لیزر فایبر مارکینگ در ساخت وسایل آشپزخانه، دستگاه لیزر فایبرمارکینگ در صنعت آشپزخانه به منظور حکاکی کردن برندهای محصولات و وسایل آشپزخانه، علامت گذاری روی آن ها، ایجاد برش های دقیق و تمیز که شامل انواع فلزات و غیره می شود، به کار می رود.

مطالب مرتبط: دستگاه حکاکی لیزری

این دستگاه توانایی حکاکی سریال ، تاریخ و یا انواع بارکد مربوط به محصولات گوناگونی همچون ظروف آشپزی ، سینی ، قاشق و چنگال ، وسایل گوناگون و هر نوع لوازم فلزی و پلاستیکی آشپزخانه را دارا می باشد.

همینطور باید بدانید که این دستگاه، قابلیت برش دقیق و تمیز فلزات با ضخامتهای پایین بصورت موردی را دارد.

پس در حکاکی انواع لوازم آشپزخانه مانند تابه و قابلمه، سینی و دستگیره های لوازم گوناگون فوق العاده کاربردی می باشد. امروزه لوگوی تولیدکنندگان را با استفاده از دستگاه های لیزری روی محصولات ایجاد می کنند.

بنابراین کاربرد دستگاه لیزر فایبر مارکینگ در ساخت وسایل آشپزخانه بسیار زیاد است و در حال حاضر، مورد توجه کاربران زیادی قرار گرفته است.

پیش تر هم با استفاده از روش های متفاوتی به علامت گذاری محصولات آشپزخانه می پرداختند، اما از آن جایی که اکنون، ظاهر این محصولات از اهمیت بالایی برخوردار است، تولیدکنندگان به دنبال راه های بهتری جهت حکاکی باکیفیت تر هستند.

به این ترتیب، شاهد ورود دستگاه های لیزر فایبر مارکینگ در این صنعت می باشیم. زیرا تمامی حکاکی ها با دقت بالایی انجام می شوند و حتی سرعت حکاکی هم نسبت به سایر روش ها بیشتر است. در کنار آن، حکاکی هایی هم که با این دستگاه ها صورت می گیرد، علاوه بر کیفیت بی نظیر، پیچیدگی و جذابیت های خاص خود را دارند.

مزایای استفاده از دستگاه لیزر فایبر مارکینگ در ساخت وسایل آشپزخانه

مزایای دستگاه لیزر فایبر مارکینگ عبارتند از:

  1. دقت فوق العاده بالا:

دستگاه لیزر فایبرمارکینگ از دقت بالایی برخوردار است و قادر خواهد بود تا الگوها، نام و نشانه ها و همینطور طرح های پیچیده را با دقت بالا بر روی وسایل آشپزخانه، حکاکی کند.

  1. سرعت عالی و مناسب:

با این دستگاه، می توانید به راحتی و در مدت زمان کمی، به صورت مداوم بر روی وسایل آشپزخانه تمامی علائم و نام ها را حکاکی کنید. به این ترتیب در زمان و هزینه های خود صرفه جویی خوبی خواهید داشت.

مطالب مرتبط: دستگاه لیزر فایبر

  1. مقاومت بالا :

با استفاده از دستگاه لیزر مورد نظر، یک حک مقاوم و دائمی را بر روی وسایل آشپزخانه به وجود خواهید آورد. این حک از مقاومت بسیار بالایی در برابر خوردگی، حرارت و حتی شست و شو دارد. بنابراین با آب، روغن و یا مواد شوینده هم از بین نمی رود.

  1. امکان تنوع طرح ها:

شما می توانید انواع طرح و الگوهای متنوعی را بر روی وسایل آشپزخانه حکاکی کنید. بنابراین وسایلی که طراحی های منحصر به فردی دارند، با این کار، جذابیت بیشتری خواهند داشت.

  1. بدون تماس دستگاه با محصولات :

از آن جایی که لیزر با فاصله به محصولات می تابد، بنابراین شاهد تماس مستقیمی میان آن ها نیستید. پس احتمال وقوع خطرات احتمالی و امکان آسیب به محصولات باشد، از بین می رود.

  1. سازگار با مواد مختلف:

دستگاه لیزر فایبر مارکینگ قادر است تا بر روی انواع مختلف مواد که در ساخت لوازم آشپزخانه به کار می روند، حکاکی نماید. این مواد شامل فلزات، پلاستیک و حتی سرامیک نیز می شود.

به طور کلی می توانیم به کاهش هزینه ها، افزایش کیفیت محصولات و همچنین ارائه طرح های منحصر به فرد در ظاهر محصولات آشپزخانه با کمک دستگاه لیزر فایبر مارکینگ اشاره داشته باشیم.

انواع دستگاه لیزر فایبر مارکینگ

برخی افراد در صنایع گوناگون فعالیت دارند و در زمان انتخاب و خرید دستگاه لیزر فایبر مارکینگ، با مشکلاتی روبرو می شوند. زیرا این دستگاه در انواع و اقسام گوناگون تولید شده است و شما باید در میان آن ها با توجه به نوع کارکردی که از دستگاه انتظار دارید، یکی را انتخاب کنید. این نوع دستگاه ها را در ابعاد گوناگونی تولید می کنند. بنابراین شما می توانید بنا بر نوع محصول و ابعادی که دارد، آن را تهیه نمایید.

حتی فضایی که جهت قرارگیری دستگاه در محل کار خود دارید هم در تعیین دستگاه تاثیر دارد. پس نوع نیاز شما، فضایی که جهت قرارگیری دستگاه در اختیار دارید، متریالی که قرار است مورد حکاکی لیزری قرار بگیرد، مساحتی که لازم است حکاکی شود و برخی موارد دیگر، در تعیین و انتخاب دستگاه مورد نظر نقش دارند. دستگاه های لیزر فایبر مارکینگ در مدل های رومیزی ، میزدار ، پرتابل و ایستاده موجود هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *