مزایای استفاده از تگ کابل استیل

مزایای استفاده از تگ کابل استیل، توجه به این نوع از مزایا و بررسی آن ها به شما کمک خواهد کرد تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید.

 تگ کابل استیل معمولا به منظور دسته بندی و شناسایی کابل های مختلف در صنایع گوناگون استفاده می شود.

از تگ کابل به منظور یک راه حل موثر ردیابی در صنایعی همچون صنعت برق، صنعت نفت و گاز، ساختمان ها، معادن و صنایع دریایی استفاده می نمایند.

استفاده از تگ کابل استیل

مهم ترین مزایای تگ کابل عبارتند از:

  •  از مقاومت فزیکی بالایی برخوردار است.
  • دارای مقاومت بالا در برابر مواد شیمیایی همچون اسیدها، بازها، حلال ها و غیره دارد. همین ویژگی موجب می شود تا تگ کابل  در برخی از محیط های صنعتی و شرایط سخت، قابلیت استفاده داشته باشد.
  • طول عمر بالا و خوب : معمولا تگ کابل فلزی از مقاومت فیزیکی و شیمیایی بالایی برخوردارند و به همین دلیل، طول عمر آن ها نیز نسبتا بالا می باشد. این مورد می تواند به معنای کاهش نیاز به تعویض مکرر تگ ها و همین طور هزینه های جانبی مرتبط با آن ها باشد.
  • قابلیت خوانایی بالا : تگ کابل استیل را  حکاکی شده توسط دستگاه لیزر  قابلیت خوانایی بالایی دارند. به این ترتیب می توان اطلاعات مورد نیاز را به صورت دقیق و خوانا  منتقل نمود.
  • قابلیت نصب و استفاده آسان : تمامی تگ کابل دارای دو نک در طرفین هستند که به وسیله بست کمربندی به راحتی به اشیا گوناگون متصل می شوند. نصب آن ها می تواند با سرعت بالا و آسان صورت بگیرد.
  • پایداری در شرایط محیطی متنوع : مقاومت بالای تگ کابل استیل در برابر شرایط محیطی متفاوت نظیر رطوبت، گرد و غبار، حرارت و سایر عوامل مشاهده می شوند

شاید برایتان جالب باشد: تگ کابل استیل

تگ کابل استیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *