دستگاه لیزر برش

دستگاه لیزر برش، به دستگاهی که از آن جهت برش و حک بر روی انواع متریال گوناگون همچون چوب، فلز، شیشه، سنگ و کاشی، کاغذ و مقوا و چرم استفاده می شود، دستگاه لیزر برش گفته می شود.

دستگاه برش لیزری فلزات

شما برای این که بتوانید عملیات حک و برش را انجام دهید، لازم است این دستگاه را در اختیار داشته باشید. خرید دستگاه لیزر برش با مراجعه به سایت ایران حک میسر است. خرید از این طریق بسیار راحت است و می توانید دستگاه مورد نظر خویش را با توجه به کاربرد و قیمتی که از آن در نظر دارید، انتخاب کرده و ثبت سفارش نموده و آن را خریداری کنید.

 

خرید دستگاه برش لیزری فلزات

بنابراین در این راستا می توانیم به بهترین روش برش فلزات، اشاره کنیم. این روش چیزی جز برش لیزری فلزات بر اساس لیزر فایبر نخواهد بود.

دستگاه فوق بالاترین امکانات را دارد و از جدیدترین و به روزترین تجهیزات هم برخوردار می باشد. در صورتی که دو به شک هستید که چه دستگاهی را برای انجام این امور خود انتخاب کنید، بهترین نوع آن را می توانیم، همان دستگاه برش لیزری فایبر بیان داریم.

در این روش، شما می توانید با سرعت و دقت بالاتری نسبت به برش فلزات بپردازید و در نهایت، رضایت بیشتری از نتیجه کار خواهید داشت.

انواع دستگاه برش لیزر فلزات​

دستگاه برش لیزری فلزات با توان و ابعاد مختلف میز کار قابل ارائه می باشد.

1-منبع (سورس ) لیزر: Raycus / Max / JPT/ IPG

2- منبع لیزر دارای طول عمر بیش از 100000 ساعت است.

3- پرتو متقاطع نور می تواند اطمینان حاصل کند که دستگاه سرعت حرکت بالایی دارد و کارایی پردازش (برش ) را بهبود می بخشد.

کاربرد دستگاه برش لیزر فلزات در صنعت

صنعت آرم تبلیغاتی، لوازم آشپزخانه، سخت افزار و روشنایی، هوافضا، ماشین آلات حفاظت از محیط زیست، تجهیزات برودتی، تجهیزات مکانیکی، بدنه کابینت، صنعت ورق فلزی، لوازم الکترونیکی، لوازم جانبی مترو، لوازم جانبی خودرو، کشتی، تجهیزات متالورژی، لوازم خانگی، لوازم خانگی صنایع دستی، هدایا، ابزار، پردازش، دکوراسیون، تبلیغات، پردازش فلز و غیره

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ثبت سفارش دستگاه برش لیزری با مشاورین ما در ایران حک تماس حاصل نمایید.

کاربرد دستگاه برش لیزری در صنعت بسیار زیاد است و می توانیم به صنایع گوناگونی در این زمینه اشاره داشته باشیم.

معمولا از دستگاه های برش لیزری، زمانی استفاده می کنیم که تمایل داریم، قطعه ای را برش داده و یا حتی به حکاکی روی آن بپردازیم.

این صنعتی که از آن صحبت می کنیم، می تواند پوشش زیادی داشته باشد و موارد بسیاری را در بر بگیرد.

صنایع بسیاری شامل خودروسازی، نظامی، تبلیغات، روشنایی، تولید لوازم خانگی و غیره می باشد که این دستگاه می تواند به راحتی به افراد شاغل در این صنایع کمک شایان توجهی داشته باشد.

دستگاه برش لیزری فلزات

دستگاه لیزر برش، به دستگاهی که از آن جهت برش و حک بر روی انواع متریال گوناگون همچون چوب، فلز، شیشه، سنگ و کاشی، کاغذ و مقوا و چرم استفاده می شود، دستگاه لیزر برش گفته می شود.

کاربرد دستگاه برش لیزری در صنایع خودروسازی هم فوق العاده قابل توجه است. گاهی تولید و ساخت قطعات صنعتی می تواند کار بسیار پیچیده ای باشد.

اما جالب است بدانید که دستگاه برش لیزری می تواند با توجه به برترین و جدیدترین تکنولوژی هایی که دارد، هر نوع فلزی را برش داده و یک قطعه در کیفیت بالا را تولید و عرضه نماید.

تمامی قطعات سه بعدی که داخل اتومبیل به کار برده می شوند و حتی ایربگ ها تماما مورد برش لیزری قرار می گیرند.

زمانی که از دستگاه فوق جهت برش قطعات مورد استفاده در خودروسازی کمک بگیرید، شاهد انجام کار به سادگی خواهید بود که دارای اهمیت زیادی است.

 

 

تماس با کارشناسان ایران حک