محصولات

ایران حک در نظر دارد تا به شما اعلام نماید که بهترین و باکیفیت ترین قطعات و دستگاه های صنعتی را وارد کشور کرده و به بازار عرضه می نماید. به عنوان مثال، شما می توانید در زمینه خرید انواع دستگاه های حکاکی لیزر که در 4 نوع می باشد، از طریق همین مجموعه، اقداماتی داشته باشید. همچنین ما می توانیم به شما در زمینه خرید بست کمربندی استیل هم کمک کنیم. تگ استیل و همینطور پلاک های استیل هم از اهمیت بالایی برخوردارند و می توانید هر نوع از آن ها را به همین مجموعه سفارش دهید و خرید آن را قطعی کنید.

در عین حال، این مجموعه در نظر دارد تا انواع خدمات حکاکی بر روی فلز را برای شما به همراه داشته باشد. پس می توانید در زمان نیاز به خدمات حکاکی بر روی فلز، با ما تماس بگیرید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم. دستگاه لیزر و همچنین دستگاه های ضربه ای، اهمیت زیادی دارند و می توانند نیاز تمامی صنایع را رفع نمایند. در رابطه با دستگاه های حکاکی لیزر هم باید بدانید که در بالاترین کیفیت تولید شده اند و می توانید در طولانی مدت از آن ها، نهایت استفاده را داشته باشید.

دستگاه لیزر حکاکی

دستگاه حکاکی لیزر

واردات انواع دستگاه حکاکی لیزر 1-لیزر حکاکی میزدار 30 ،50 وات
2-لیزر حکاکی رومیزی30 ،50وات
3-لیزر حکاکی ایستاده 50،100 وات 4-لیزر حکاکی پرتابل 30،50 وات

واردات بست کمربندی استیل

بست کمربندی استیل

فروش انواع بست کمربندی استیل

تگ کابل استیل 316

تولید تگ استیل و پلاک استیل

تولید تگ استیل، پلاک استیل و تگ تجهیز

خدمات حکاکی روی فلز

خدمات حکاکی بر روی فلز

حکاکی بر روی فلز با دستگاه لیزر و دستگاه ضربه ای

اطلاع از قیمت محصولات ایران حک

بدون شک همه ما به دنبال دریافت خدمات و یا محصولاتی هستیم که کیفیت و قیمت مناسبی داشته باشند.

این که مجموعه یا با مشخصات فوق را برای ثبت سفارشات خود پیدا کنیم، اهمیت زیادی دارد.

ایران حک، از آن جمله مجموعه هایی است که می تواند بهترین محصولات را در بالاترین کیفیت و قیمتی مناسب به شما مشتریان محترم عرضه نماید.

هر سفارشی که در زمینه محصولات صنعتی و لیزری دارید، می توانید از طریق برقراری ارتباط با کارشناسان فروش مجموعه به ثبت برسانید.

همچنین باید بدانید که امکان ثبت سفارش از طریق سایت همین مجموعه هم برای شما میسر می باشد.

تماس با کارشناسان ایران حک