تفاوت دستگاه حکاکی لیزری 30 وات با 50 وات

کسب اطلاعاتی در رابطه با تفاوت دستگاه حکاکی لیزری 30 وات با 50 وات، می تواند به شما کمک کند تا یک انتخاب بهتر و مناسب تر داشته باشید.

هرچه بیشتر درباره تفاوت دستگاه حکاکی لیزری بدانید، مطمئنا نتیجه ای که از آن خواهید گرفت، خیلی بهتر خواهد بود. ما در ادامه به بیان تفاوت دستگاه حکاکی لیزری 30 و 50 وات می پردازیم.

بدون شک انتخاب دستگاهی که بتواند تمامی نیازهای شما برطرف کند و بر اساس نیاز و خواسته های شما برنامه ریزی و تولید شده باشد، کار سختی است. اما اگر در کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه کوشا باشید، می توانید دستگاهی را تهیه کنید که از هر نظر برای شما کارایی بهتر و بیشتری دارد. اگر به هر دلیلی نمی توانید انتخابی را داشته باشید، بهتر است از مشاوران و کارشناسان فروش ایران حک در این زمینه کمک بگیرید .

بزرگترین تفاوت دستگاه حکاکی لیزری چیست؟

دستگاه حکاکی لیزری فایبر را می توان به عنوان یکی از پیشرفته ترین و کاربردی ترین دستگاه هایی دانست که با تکنولوژی لیزر تولید شده است. در بسیاری از صنایع از این دستگاه استفاده می شود. دستگاه حکاکی لیزری با استفاده از پرتو نور عمل می کند که این پرتو توسط سورس تولید و با عبور از مسیر فیبر نوری به اشعه لیزر تبدیل می شود. بزرگترین تفاوت دستگاه حکاکی لیزری در توان تولیدی سورس است.

راندمان بالا در دستگاه حکاکی لیزری

از مهم ترین ویژگی هایی که در این دستگاه مشاهده می شود ، قابلیت هدایت و انتقال نور با راندمان بالا است.

نور لیزر می تواند به صورت یک پرتو متمرکز و در کیفیت بالا به سطح قطعه تابیده شود که باعث تمایل به استفاده از دستگاه حکاکی لیزری فایبر در صنایع گوناگونی شده است ، البته با وجود تفاوت دستگاه حکاکی لیزری 30 و 50 وات و … انتخابهای زیادی برای هر نیاز وجود دارد.

مطالب مرتبط: دستگاه لیزر حکاکی

به عنوان مثال می توانیم صنعت پزشکی را نام ببریم که از این دستگاه بهره می برد تا بتواند قطعات و دستگاه های مورد نیاز در پزشکی را تولید و علامت گذاری کرد.

در صنایع نظامی و نقشه برداری

در کل، با اطلاع از تفاوت دستگاه حکاکی لیزری فایبر می توان انتخاب بهتری برای رفع نیاز خطوط تولید داشت . دستگاه حکاکی لیزری در گروه جدیدترین و به روزترین تکنولوژی هایی ست که در صنایع مختلف مورد استفاده قرار می گیرند.

دستگاه حکاکی لیزری ایستاده

کارایی دستگاه حکاکی لیزری فایبر

شما می توانید دستگاه حکاکی لیزر را در مدل ها و توان های متفاوت با توجه به نیاز و کارایی که احتیاج دارید تهیه کنید.

همچنین لازم است بدانید که برخی از دستگاه های فوق به صورت خانگی تعبیه شده اند و برخی دیگر را می توان به راحتی در کارگاه های بزرگ مورد استفاده قرار داد. دستگاه ها هم به صورت رومیزی تولید می شوند هم در حالتی هستند که در زیر آن ها میز قرار داده شده است .

بنابراین لازم است با توجه به محلی که قرار است دستگاه در آن قرار بگیرد، نوع کارایی که مد نظر دارید، بودجه ای که در اختیار دارید و بسیاری موارد دیگر، به انتخاب و خرید دستگاه فوق دست بزنید تا در نهایت، بتوانید رضایت کاملی از خریدهای خود را به همراه داشته باشید.

در ادامه به بیان تفاوت دستگاه حکاکی لیزری فایبر 30 وات با 50 وات خواهیم پرداخت تا با این دستگاه بیشتر آشنا شوید.

 

بیشترین تفاوت دستگاه حکاکی لیزر ی 30 وات با 50 وات

تفاوت دستگاه حکاکی لیزری: دستگاه لیزر فایبر 30 وات و 50 وات، دو مدل محبوب از این دستگاه ها هستند . تفاوت دستگاه حکاکی لیزری 30 و 50 در میزان توان خروجی لیزر است که باعث می شود سرعت انجام حکاکی و توان برش متفاوت گردد.به طور مثال برای برش پلاک طلا با ضخامت 1 میلی متر با دستگاه 50 وات 2 دقیقه زمان احتیاج است و برای همین برش با دستگاه 30 وات  حدودا 5 دقیقه زمان نیاز است. 

تفاوت در نوع کاربرد دستگاه حکاکی لیزری فایبر 30 وات و 50 وات

بدون شک هرچه توان دستگاه بالاتر باشد، کیفیت در سرعتهای بالا پایدار خواهد بود و امکان استفاده از آن در صنایع گوناگونی وجود دارد.

از این دستگاه معمولا در پزشکی، انواع حکاکی بر روی فلزات، حتی برش های موردی زیورآلات استفاده می کنند.

مطالب پر بازدید: دستگاه حکاکی لیزری

جالب است بدانید که با توجه به تفاوت دستگاه حکاکی لیزری 30 وات با 50 وات ذکر شده ، دستگاه لیزر فایبر 30 وات همان کاربردهای مشابه را دارا است، اما با توجه به توان خروجی کمتری که دارد، گاهی اوقات به زمان بیشتری نیاز دارد تا بتواند کارایی خود را به نمایش بگذارد.

تفاوت در قیمت دستگاه حکاکی لیزری فایبر 30 وات و 50 وات

در رابطه با یکی دیگر از موارد تفاوت دستگاه حکاکی لیزری فایبر 30 وات با 50 وات، باید گفت که با توجه به توان بالاتر دستگاه لیزر 50 وات ، قیمت دستگاه لیزر 50 وات کمی بیشتر از دستگاه لیزر 30 وات است.

البته قیمت دستگاه حکاکی لیزر فایبر به عوامل دیگری نظیر میزان کیفیت ساخت دستگاه، برند تولیدکننده آن و بعضی ویژگی های فنی دیگر هم وابسته می باشد.

به طور کلی می توانیم مهم ترین علت تفاوت دستگاه حکاکی لیزری 30 وات با 50 وات را با یکدیگر در توان و نوع سورسی بدانیم که در تولید آن ها به کار رفته است.

توان دستگاه لیزر علاوه بر این که کارایی دستگاه را تحت تاثیر قرار می دهد بر سرعت اجرای حکاکی نیز تاثیر دارد. 

2 پاسخ

    1. سلام روز بخیر دوست عزیز
      بله دستگاه لیزر فایبر 50 وات موجود داریم برای استعلام قیمت با شماره 09125304535 تماس حاصل نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *