بررسی و مقایسه انواع سورس دستگاه لیزر

فهرست مطالب

بررسی و مقایسه انواع سورس دستگاه لیزر، در رابطه با سورس دستگاه لیزر، باید بدانید که قطعه ای است که می توان آن را به عنوان قلب دستگاه مورد معرفی قرار داد. در حقیقت با استفاده از این قطعه است که پرتو لیزری که مد نظر داریم به منظور ایجاد برش، شکل می گیرد. اگر از نظر قیمت هم بخواهیم به بررسی این قطعه با سایر قطعات بپردازیم، لازم است بگوییم که جزو گران ترین قطعات محسوب می شود. هر دستگاهی که به صورت لیزری به برش می پردازد، این قطعه را دارا می باشد.

خرید سورس دستگاه لیزر حکاکی

زمانی که قصد خود را مبنی بر خرید دستگاه لیزری اعلام می دارید، باید، سورس دستگاه را به صورت جداگانه از هر نظری، مورد بررسی قرار دهید. یعنی هم میزان کیفیت آن و هم سلامتی اش را بررسی نمایید تا در حین استفاده با مشکلی خاص روبرو نشوید. نکته مهمی در مورد سورس دستگاه های لیزری وجود دارد که اگر کیفیت مناسبی نداشته باشد، نتیجه کار، رضایت بخش نخواهد بود. بنابراین کیفیت سورس می تواند در عملکرد دستگاه مورد نظر، تاثیر مستقیمی داشته باشد.

مطالب مرتبط:

سورس دستگاه لیزر حکاکی

پس برای این که بتوانید یک سورس مناسب همراه با دستگاه لیزر عالی در اختیار داشته باشید، بایستی آن را از یک مجموعه معتبر خریداری کنید. با این اوصاف، ایران حک می تواند به شما در یک خرید معتبر و به صرفه، کمکی نماید. هرچه کیفیت این قطعه بیشتر باشد، نتیجه ای که با استفاده از دستگاه لیزر فایبر به دست می آورید نیز بهتر خواهد بود و رضایت فرد مشتری را در پی دارد. با بررسی و مقایسه انواع سورس دستگاه لیزر، می توانید سورسی را برای دستگاه خود انتخاب کنید که کارایی و عملکرد بهتر و مناسب تری دارا است.

مقایسه انواع سورس دستگاه لیزر حکاکی

در بررسی و مقایسه انواع سورس دستگاه لیزر به این نتیجه رسیدیم که برندهای متفاوتی هستند و در این زمینه به تولید مشغول می باشند. در کل می توانیم به تعداد 30 برند اشاره کنیم که در زمینه تولید سورس دستگاه لیزر فعالیت دارند. در این میان، 5 برند مطرح وجود دارد که بیشترین درخواست را به خود اختصاص داده اند و فروش بالایی را رقم زده اند.

این 5 برند را می توان به صورت زیر نام برد:

سورس دستگاه لیزر حکاکی برند RAYCUS

این برند معروف کشور چین است و می توان آن را از معتبرترین تامین کنندگان سورس های دستگاه لیزر به شمار آورد. این برند در ایران، طرفداران بی شماری دارد. مهم ترین مزایایی که می توانیم برای این سورس در نظر داشته باشیم، قیمت مناسب در کنار دسترسی آسان به آن می باشد.

سورس دستگاه لیزر حکاکی برند BCF

این برند، آلمانی هست و از قیمت نسبتا بالایی برخوردار شده است. با توجه به این که قیمت این محصول بالا می باشد، نمی توانید آن را به وفور، در بازار مشاهده نمایید. با این اوصاف، می توانیم کاربرد اصلی آن را در صنایعی همچون طلاسازی و برش فلزاتی در نظر گرفت که رنگی هستند.

سورس دستگاه لیزر حکاکی برند IPG

این سورس را می توانیم از بهترین منابع لیزر در صنایع گوناگون بدانیم. می توانید از این سورس برای برش و یا حکاکی بر روی متریال های گوناگونی بهره ببرید. این سورس را با پیشرفته ترین فناوری ها، تولید کرده اند و دقیقا به همین دلیل است که آن را با قیمت بالاتری نسبت به سایر سورس ها، به فروش می رسانند. در صورتی که قصد برش کامل بر روی انواع فلزات را دارید، سورس های IPG به عنوان بهترین گزینه در کنار شما خواهند بود. کیفیت و سرعت برش فوق العاده عالی هم می تواند از مزایای این سورس باشد.

مطالب مرتبط:

دستگاه لیزر حکاکی

سورس دستگاه لیزر حکاکی برند MAX

این سورس را هم می توان به عنوان یک قطعه بسیار پرقدرت و فوق العاده شناسایی کرد. این قطعه می تواند فلزات ضخیم تا 70 میلی متر را به راحتی برش دهد در عین این که قیمت مناسب و ارزانی دارد. از مهم ترین مزایایی هم که می توانیم برای این سورس بیان کنیم، پایداری بالا و خوب در عملکرد و قیمت ارزان و مناسب آن می باشد.

سورس دستگاه لیزر حکاکی برند JPT

سورس فوق تولید کشور سنگاپور است. با این حال، محبوبیت زیادی در کشور ایران دارد. در تولید آن از فناوری های پیشرفته ای بهره برده اند. از مهم ترین مزایایی که این سورس دارا است، کیفیت فوق العاده بالا و همچنین پایداری است که در هنگام استفاده دارا می باشد. همینطور باید بدانید که این سورس در مقایسه با سایر سورس ها، تفاوت های فوق العاده زیادی دارد.

شاید برایتان جالب باشد:

دستگاه حکاکی لیزر

3 2 رای ها
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
0
نظرات و سوالات خود را با ما در ایران حک در میان بگذاریدx
تماس با کارشناسان ایران حک